Новости 25 ноября 2018

«Вже в понеділок першачки усіх шкіл району сядуть за нові парти», — Інна Бойко

З понеділка, 26 листопада, всі першачки Снігурівського району сядуть за нові парти. Про це повідомила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

У суботу, 24 листопада, до Снігурівки були завезені парти та стільці для першокласників, які протягом вихідних будуть доставлені до сільських шкіл. Минулого четверга виробниками були доставлені інші меблі для першачків.

Відтак, усі школи району, де є перші класи повністю забезпечені новими меблями, обладнанням та дидактичними матеріалами в рамках освітньої реформи.

«Незважаючи на те, що українські виробники не встигали виготовити таку кількість меблів для всіх шкіл нашої держави, реалізацію освітньої реформи на Снігурівщині вдалося виконати на сто відсотків. Це вдалося зробити лише завдяки Президенту України, а також тісній співпраці районної влади, депутатів районної та міськсільрад. Попри те, що в ході реалізації даної реформи виникало багато перепон, усі першокласники району все одно отримали нові меблі» – підкреслила очільниця району Інна Бойко.

Як повідомлялося раніше, станом на 20 листопада 2018 року забезпеченість перших класів закладів загальної середньої освіти області сучасними меблями, дидактичними матеріалами та комп’ютерним обладнанням становить 69%, у тому числі в середньому по містах – 73 %, районах – 59,5 %, ОТГ – 74,6 %.

Також читайте: Діти вчаться бути більш милосердними, толерантними і чуйними до дітей з особливими потребами, — інтерв’ю з директором Снігурівського інклюзивно-ресурсного центру.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top