Новости 26 ноября 2018

Волонтери Снігурівщини повернулися з передової [ФОТО]

Свєтлодарська Дуга, Мар’їнка, Красногорівка, Курахово, Покровськ – саме за таким маршрутом розвозили  допомогу волонтери Снігурівського району. Відвідали не тільки військових, але й Центр соціальної реабілітації дітей у Покровську.

Цінний вантаж на Схід доставляли Олександр Єфремов, Віталій Масюков та Василь Бітюк. Продукти харчування, будівельні матеріали, засоби індивідуальної гігієни – це не весь перелік вантажу, який був доставлений під час цієї поїздки. Але особливо військові та діти раділи запашній снігурівській випічці, яку за чотири роки вже знають і люблять.

Депутат Миколаївської обласної ради, голова Снігурівської районної організації партії «Наш край», Андрій Закусілов відзначає, що такі поїздки здійснюються регулярно і для себе особисто він вважає обов’язком допомагати та підтримувати тих, хто на Донбасі береже мир України.

«Волонтери Снігурівщини уже не перший рік організовують різноманітну допомогу як для воїнів, що стоять на захисті суверенності, так і для тих, хто сьогодні найбільше потребує допомоги.. Ми привозимо туди частину затишку своїх домівок. Це найменше, що можемо зробити для підтримки людей, які далеко від своєї оселі, сім’ї, дітей», — відзначив Андрій Закусілов.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top