Новости 26 ноября 2018

Верховна Рада розгляне питання про запровадження в Україні воєнного стану

Рада національної безпеки і оборони одноголосно запропонувала президенту Петру Порошенко запровадити воєнний стан в Україні. Таке рішення було ухвалено після пропозиції секретаря РНБО Олександра Турчинова. Про це пише ТСН.

Опівночі 26 листопада Порошенко звернувся до Верховної Ради, щоб проголосувати за таке рішення. Йдеться про запровадження воєнного стану протягом 60 діб. Президент закликав народних депутатів прибути на екстренне засідання у понеділок, 26 листопада. Верховна Рада має ухвалити рішення, яке підтримала РНБО.

За його словами, дії РФ проти українських кораблів «є збройною агресією проти України».

“Виходячи з цього, РНБО визначила за необхідне введення в Україні особливого правового режиму для створення умов з відсічі збройної агресії та забезпечення національної безпеки, посилення загроз державній незалежності та територіальній цілісності України», — сказав Турчинов.

Нагадаємо, вранці 25 листопада Росія заблокувала прохід до Керченської протоки українському буксиру «Яни Капу» та двом катерам «Бердянськ» та «Нікополь». Для цього росіяни перегородили рух під Кримським мостом танкером та навіть вдались до тарану буксира прикордонним кораблем «Дон». Увечері того ж дня російські кораблі напали на них та захопили, при цьому

Українські кораблі в Азовському морі захопив спецназ РФ, двоє військових постраждали – ВМС ЗСУ поранивши щонайменше шістьох українських моряків.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top