Горячее 26 ноября 2018

З раніше вилучених 100 мільйонів Кабмін повернув Миколаївщині 30 млн гривень — цими грошима розрахуються за ремонт Снігурівської траси

Кабінет міністрів України виділив Миколаївській області 30 мільйонів гривень на ремонт доріг. Керівництво облдержадміністрації повідомило, що ці гроші використають, щоб розрахуватися з підрядником за ремонт траси Т15-08 «Калинівка-Снігурівка». Про це піл час прес-конференції розповів заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи, повідомляє інтернет-видання «Мой город».

Як раніше повідомлялося, уряд затвердив перерозподіл коштів на будівництво і реконструкцію автодоріг державного значення. У Миколаївській області тоді забрали майже 100 мільйонів гривень.

Зараз стало відомо, що зі 100 мільйонів Кабмін вирішив повернути Миколаївщині 30 мільйонів гривень.

«30 мільйонів, дійсно, виділили. Голова облдержадміністрації спілкувався і з Новаком (головою «Укравтодору», — ред.) і з міністром Омеляном, озвучував питання, що на 99% закінчена дорога Т15-08. Щоб її експлуатувати, нам потрібно її ввести в експлуатацію, для цього потрібно розрахуватися з генпідрядником. Тому ці 30 мільйонів планується направити на Т15-08 для того, щоб розрахуватися з підрядником», — заявив Гайдаржи.

Він додав, що завдяки цим коштам підрядник зможе повністю завершити ремонт Снігурівської траси.

«За рахунок цих грошей він зможе закінчити 3 кілометри узбіччя і поставити два вуличних туалети, вони є в проекті. Знаки є, зупинкові комплекси всі встановлені. Я вважаю, що це правильне рішення, тому що без цих грошей неможливо розрахуватися, неможливо закінчити, неможливо ввести в експлуатацію», — підкреслив Гайдаржи.

На початку листопада заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентин Гайдаржи повідомив, що на даний момент у області є 12 мільйонів гривень з 48 необхідних для того, щоб розрахуватися за ремонт траси Т-15-08 «Калинівка-Снігурівка» і прийняти її на свій баланс.

До слова, раніше голова ОДА Олексій Савченко заявив, що в наступному році Миколаївщина вже не зможе заплатити за ремонт траси, так як бюджетний рік закривається в кінці 2018 року. Тоді він також зазначив, що через невирішене питання з фінансування, зимове обслуговування дороги залишається під питанням.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top