Горячее 29 ноября 2018

Бойко закликала жителів Снігурівщини долучитись до визначення пріоритетів розвитку району [ВІДЕО]

27 листопада відбулося засідання Ради регіонального розвитку Миколаївської, в якому брала участь голова райдержадміністрації Інна Бойко. Під час засідання керівництво області разом з представниками громад підсумували процес децентралізації в області, а також намітили плани майбутнього розвитку Миколаївщини. Про це повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Найбільш вагомі цілі та пріоритети розвитку районів та ОТГ визначатимуться не в кабінетах чиновників у Києві чи Миколаєві, а саме на місцях за участі громадськості. Після цього буде проходити захист цих планів на рівні області, і як результат  буде сформована «дорожня карта», в якій буде чітко визначено перелік та шляхи реалізації тих чи інших проектів на найближчі три роки.

Голова Снігурівської РДА Інна Бойко зазначила, що рік тому жителі Снігурівщини не дуже активно брали участь в об’єднанні, але вже зараз розпочався процес створення двох громад – Снігурівської та Горохівської.

«Я дуже багато спілкуюся з людьми особисто і можу точно сказати: багато проблем можна вирішити просто спілкуючись з людьми. Але в останні роки, десь з 2012 по 2016 рік, я прийшла до висновку, що в селах нашого району геть не бачили представників влади. То про яку довіру до влади могла йти мова? І тільки зараз ми відкрито спілкуємося з людьми, чуємо правду, іноді вона гірка, але її потрібно чути. І хоча багато чого потрібно зробити, зрушення вже очевидні», — зазначила Інна Бойко.

Вона підкреслила, що у 2018 році вперше було відремонтовано дороги до населених пунктів: Снігурівка – Тамарине, Снігурівка – Першотравневе та Снігурівка – Новокиївка – Центральне.

Також Бойко згадала, що ремонт траси Т15-08 викликав багато критики, але вже впродовж декількох років кошти повернуться в громаду за рахунок інвестицій.

[youtube v=»cR8_TKDW1EI»]

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top