Горячее 30 ноября 2018

ЦВК скасувала вибори в Снігурівську та Горохівську ОТГ через воєнний стан

Центральна виборча комісія у четвер, 29 листопада, прийняла рішення про припинення виборчого процесу в об’єднаних територіальних громадах 10 областей, де введено воєнний стан. Про це повідомляє прес-служба Центрвиборчкому.

Обмеження стосується регіонів, де було введено військовий стан, в тому числі і в Миколаївській області.

«Комісія звернула увагу суб’єктів та інших учасників виборчого процесу місцевих виборів, що проводяться в областях, в яких введено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог частини першої статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану про заборону проведення виборів», — йдеться в повідомленні ЦВК.

Також в Центрвиборчкомі зазначили, що вибори в об’єднаних територіальних громадах можна буде провести після закінчення дії воєнного стану 26 грудня або в разі скасування до цієї дати.

Нагадаємо, 23 грудня повинні були відбудуться перші вибори в 12 об’єднаних територіальних громадах Баштанського, Березнегуватського, Братського, Єланецького, Новоодеського, Первомайського, Новобузького та Снігурівського районів.

Як відомо, 26 листопада Верховна Рада України проголосувала за введення воєнного стану в 10 областях, в тому числі Миколаївській. Йдеться про 30-денний термін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top