Горячее 01 декабря 2018

Дороги Снігурівського району розчищені після снігопаду [ФОТО]

Незважаючи на те, що всю ніч з 30 листопада на 1 грудня на Миколаївщині йшов снігопад, майже всі дороги Снігурівського району вже вранці були розчищені. Про це у Facebook повідомила голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко.

При райдержадміністрації організовано цілодобове чергування, при ускладнені ситуації на дорогах або при необхідності допомоги громадяни можуть звертатися за телефоном 3-13-30.

Бойко зазначила, що секретарем міської ради теж організовано чергування спеціалістів міської ради цілодобово. Звернутися до міської ради за допомогою можна за телефоном 2-13-60.

«Доводжу до мешканців міста Снігурівка що роботи по розчищенню вулиць міста тривають. Працює три одиниці техніки КП «Снігурівський благоустрій», розчищаються тротуари. Роботи проводяться згідно затвердженого графіку. Міський голова в телефонному режимі пообіцяв вивести зараз ще техніку КП «Снігурівський комунальник» щоб прискорити розчистку по місту- мікрорайон птахофабрики. По сільським радам розпочалися теж роботи по розчистці населенних пунктів. Прохання по телефону 3-13-30 повідомляти про проблемні місця для координації роботи» – повідомила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

Також за інформацією ГУ ДСНС України у Миколаївській області, на Снігурівщині діє три стаціонарні пункти обігріву:  Баратівський фельдшерсько-акушерський пункт — с.Баратівка (а/д Снігурівка-Херсон); Олександрівська сільська рада — с. Олександрівка (а/д Снігурівка-Херсон); Широківська сільська амбулатория — с. Широке (а/д Снігурівка-Миколаїв).

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top