Новости 03 декабря 2018

Первинна медицина в ОТГ повинна бути якісною, — Юрій Кормишкін

Центральна виборча комісія своєю постановою від 29 листопада 2018 року звернула увагу суб’єктів виборчого процесу в тих областях, де оголошено воєнний стан, на неухильне дотримання вимог частини першої статті 19 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» щодо заборони проведення виборів. Але, незважаючи на практичне скасування виборів, «Наш край» в Миколаївській області продовжує разом з командою кандидатів в депутати реалізовувати програму по розвитку рідного краю.

Обговорено та затверджено план дій щодо підвищення якості надання медичних послуг в громадах, створення системи профілактики і раннього виявлення захворювань, а також ряд заходів щодо пропагування здорового способу життя, що допоможе підтримувати здоров’я громадян на належному рівні. Як зазначає голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін, введення воєнного стану і відміна виборів в 12 громадах області не означають, що потрібно перестати працювати на рідний край, а навпаки спонукає ще більше об’єднувати зусилля для підвищення якості життя людей.

«Введення воєнного стану на Миколаївщині і відміна постановою ЦВК проведення виборів в наших громадах саме 23 грудня не повинно ставати на заваді продовженню програмних цілей, які визначені командою «Нашого краю». Події, які сьогодні мають місце в нашому житті, навпаки повинні ще більше згуртовувати всіх нас навколо спільних проектів, направлених на розвиток громад. Все, що можливо зробити корисного сьогодні – потрібно робити і для тих, хто працює на перспективу, від щирого серця та заради реальних позитивних змін. Постанова ЦВК не є сигналом СТОП. «Наш край» працює щоденно, а не тільки в виборчу кампанію», – відзначає Юрій Кормишкін.

Командою «Нашого краю» було визначено, що пріоритетними напрямками розвитку медицини в ОТГ стануть термосанація медичних установ, впровадження на базі лікарень та ФАПів проектів по альтернативному опаленню, а також покращення матеріально-технічної бази за рахунок коштів медичної субвенції, місцевого бюджету та міжнародних фондів, робота яких спрямована на співпрацю з медичними установами.

«Головна проблема зараз – це холод в лікарні. Стара система опалення, котел. Люди приходять в денний стаціонар і всі процедури отримують в холоді. Сполучення з районом немає. Для того, щоб потрапити в Новоодеську лікарню, людям, які не мають транспорту, потрібно наймати таксі. Я, як кандидат, маю намір ставити питання про заміну системи опалення, наполягати на альтернативному опаленні», — висловлює свою чітку позицію Тетяна  Дорожинська, фармацевт в селі Сухий Єланець Новоодеського району. Вона пропрацювала 20 років спочатку акушеркою, а потім медичною сестрою в Сухоєланецькій дільничній лікарні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top