Горячее 03 декабря 2018

На Снігурівщині з’явились випадки шахрайства, пов’язаного з введенням воєнного стану

У Снігурівській районній державній адміністрації повідомили, що у зв’язку з введенням воєнного стану в районі активізувалися шахраї. Про це повідомляє прес-служба РДА.

Якщо до вашої оселі прийдуть незнайомі громадяни у військовій формі та вимагатимуть у зв’язку з воєнним станом передати будь-яке майно, ні в якому разі не пускайте невідомих у домоволодіння та нічого їм не віддавайте. Запам’ятайте прикмети шахраїв, в якому напрямку вони направляться та негайно телефонуйте за номерами: 102 – відділ поліції; 2-12-48 – СБУ; 2-11-74 – райвійськкомат.

Доводимо до вашого відома, що у зв’язку з введенням воєнного стану працівники військкомату, військовослужбовці або представники правоохоронних органів не мають права відбирати гроші, речі або транспортні засоби у населення Також просимо обов’язково попередити своїх рідних та знайомих про такий вид шахрайства, щоб не стати наступною жертвою.

Крім того, в Управлінні Служби безпеки України в Миколаївській області функціонує Центр оперативного реагування на звернення громадян, що стосуються питань введення та функціонування воєнного стану. Із використанням наступних комунікаційних можливостей: телефони: (0512) – 49-03-22, 47-28-70, 37-00-70; (05162) 2-12-48

Ви можете повідомляти інформацію про перебування у регіоні підозрілих осіб, їх наміри чи факти здійснювати підривну діяльність проти України. Також подібні дані можна передати особисто за адресою: м. Миколаїв, вул. Спаська, 40 та м. Снігурівка, вул. Чайковского, 48. Усі канали комунікації працюють цілодобово. Кожна інформація буде перевірена.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top