Новости 03 декабря 2018

«Ніяких поблажок не буде», — Інна Бойко прокоментувала затримання на хабарі начальника Снігурівського відділу виконавчої служби

Голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко заявила, що викриття на систематичному хабарництві начальника Снігурівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області – це результат співпраці органів виконавчої влади та правоохоронної системи. Про це повідомляє прес-служба Снігурівської РДА.

Нагадаємо, 3 грудня слідчі Слідчого управління ГУНП спільно зі співробітниками Управління Служби безпеки України в Миколаївській області та під процесуальним керівництвом обласної прокуратури затримали начальника Снігурівського районного відділу Державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції в Миколаївській області під час отримання 2500 грн неправомірної вигоди.

За словами голови РДА, до неї звернулися громадяни, від яких вимагали хабар, і запевнила, що влада завжди готова співпрацювати з відповідними органами в питанні боротьби з корупцією.

«Внаслідок звернення до мене, як голови Снігурівської райдержадміністрації, громадян, від яких вимагався хабар, узгодженість дій влади з правоохоронними органами, призвела до викриття хабарництва. Влада завжди готова співпрацювати з відповідними органами в питанні боротьби з корупцією. Хочу запевнити, що ніколи і нікому ніяких поблажок з мого боку бути не може. Хочу висловити впевненість, що сьогоднішній випадок знайде свою осудливу оцінку, а посадовця, який його вчинив, чекає справедливе покарання. Вимагаю, щоб правоохоронні органи довели справу до кінця. Ні в воєнний, ні в мирний час цього допускати неможливо», — сказала Інна Бойко.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top