Новости 03 декабря 2018

Порошенко зареєстрував законопроект щодо проведення виборів до ОТГ під час воєнного стану

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про зміни до закону про правовий режим воєнного стану щодо проведення місцевих виборів. Відповідний законопроект зареєстровано на сайті Верховної Ради 3 грудня, повідомляє 24 канал.

Проектом закону передбачається внесення змін до статті 28 Закону України «Про правовий режим воєнного стану» щодо забезпечення проведення місцевих виборів, призначених на неділю, 23 грудня 2018 року.

Законопроект позначений як невідкладний, а це означає, що після завершення попереднього розгляду його включать до порядку денного найближчого пленарного засідання ВР та розглядатимуть позачергово.

Зазначимо, що глава Парламенту Андрій Парубій пояснив, що є певний порядок щодо виборів під час воєнного стану в країні, утім в сучасних умовах непроведення виборів в ОТГ несе загрозу реформі децентралізації в тих областях, де оголошено воєнний стан.

Навіть в умовах воєнного стану ми мусимо провести вибори в об’єднаних територіальних громадах. Моя позиція полягає у тому, що Парламент має розв’язати цю проблему і призначити вибори у громадах в областях, де діє воєнний стан, – заявив Андрій Парубій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що центральна виборча комісія у четвер, 29 листопада, прийняла рішення про припинення виборчого процесу в об’єднаних територіальних громадах 10 областей, де введено воєнний стан.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top