Новости 04 декабря 2018

«Завдяки активності голови райдержадміністрації та районної ради, у Снігурівському районі зроблено більше, ніж в інших», — Гайдаржи

Заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи закликав сільських голів Снігурівського району активно включатися в роботу по розвитку громади. За його словами, Снігурівщині пощастило з таким головою РДА, як Інна Бойко, привівши в аргумент те, що в цьому районі було зроблено набагато більше, ніж в інших. Про це Гайдаржи розповів під час засідання Ради регіонального розвитку Снігурівського району, повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

Говорячи про ремонт доріг, заступник голови ОДА підкреслив, що влада не ставила перед собою завдань «закопати» всі гроші в ремонт декількох кілометрів доріг.

«Цього року ми вислухали позиції райдержадміністрацій, районних та сільських рад. За один рік неможливо все зробити. Ми не ставили перед собою завдання зробити 20-30 кілометрів ідеальної дороги, закопати там всі гроші, порізати стрічку і показати: «ми зробили». Ми поставили перед собою задачу забезпечити максимальну проїздність. Отримавши у спадок 3313 кілометрів аварійних доріг, неможливо зробити їх за один рік», — зазначив заступник голови ОДА.

Разом з тим, за словами Гайдаржи, завдяки активності голові райдержадміністрації, районної та сільських рад, Снігурівщина опинилася в лідерах по виконаним роботам.

«Тим не менш, по вашим пропозиціям цього року, в тому числі і в Снігурівському районі, завдяки активності голові райдержадміністрації, депутатів, районної ради, у вашому районі зроблено трохи більше, ніж в останніх. Тут є пряма відповідальність та участь депутатів обласної ради. У місцевої громади є розуміння, що ми робимо цю дорогу в першу чергу, ми розуміємо, що грошей на асфальт у повному обсязі немає, але згодні зробити ямковий ремонт. Для нас важливіше забезпечити проїзд, ніж побудувати для «галочки», — додав він.

Він закликав і в подальшому так само будувати роботу громади. Тому, звертаючись до сільських голів, Гайдаржи попросив їх разом з головою РДА Бойко надалі працювати над розвитком Снігурівської та Миколаївської громади.

«У вашому районі більш оперативно відпрацювали з конкретними пропозіціями, з супроводженням та контролем, тому так склалося, що у вашому районі зроблено більше, ніж у інших. Далі ми повинні побудувати нашу роботу так само. Дорожній фонд буде збільшуватися і в наступному році приблизно на 30% отримаємо більше. Для цього з громадами потрібно вирішити, чого вони хочуть в першу чергу, що буде зроблено на комунальних дорогах за рахунок місцевих бюджетів і що потім будемо робити в районі за рахунок грошей Служби автодоріг. Хочу щоб ви активно включилися в роботу. У вас дуже перспективна голова райдержадміністрації, одна з найперспективніших в області, спілкуюся з нею по різним питанням, має багатий управлінський досвід. Я вважаю, що вам з нею пощастило, хочу, щоб ви разом в подальшому працювали на благо Снігурівської та Миколаївської громади», — підкреслив Гайдаржи.

Раніше голова Снігурівської РДА Інна Бойко розповіла, що у 2018 році вперше було відремонтовано дороги до населених пунктів: Снігурівка – Тамарине, Снігурівка – Першотравневе та Снігурівка – Новокиївка – Центральне.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top