Новости 05 декабря 2018

Бюджетна комісія облради погодила купівлю житла для родини учасника АТО в Снігурівському районі

Родині учасника АТО в Снігурівському районі куплять житло. Для цього з бюджету передбачено виділення 160 тисяч гривень. Це рішення погодила «бюджетна» комісія Миколаївської облради 4 грудня, повідомляє інтернет-видання «Мой город».

Як розповіла директор департаменту соцзахисту Оксана Єльчієва, в цілому передбачається 160 тисяч гривень на покупку житла сім’ї учасника АТО Ярощука в Нововасилівській сільраді в Снігурівському районі. Виділяє гроші районна рада, а потім вони передаються до обласного бюджету. При цьому, за словами Єльчієвої, райрада дає 50% на співфінансування.

Депутата Володимира Фроленко особливо цікавило, хто визначає, скільки коштує та чи інша квартира, і хто контролює весь процес. Єльчієва пояснила, що в залежності від складу сім’ї визначається необхідна квадратура, подається три пропозиції, з яких вибирається найдешевша. Яке саме житло з цих варіантів купити, визначає комісія. До її складу входить заступник голови облради Андрій Кротов. Однак Фроленко теж побажав бути присутнім на її засіданнях і сказав, щоб його запрошували.

У підсумку члени комісії погодили внесення змін до обсягів міжбюджетних трансфертів для покупки житла сім’ї учасника АТО.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top