Новости 10 декабря 2018

Мешканці ще двох сільських рад Снігурівщини визначились з пріоритетами розвитку

Робота з узагальнення та підготовки Перспективного плану розвитку району продовжується. Відтак, 7 грудня відбулися зустрічі представників районної влади з мешканцями Баратівської та Горохівської сільських рад району. Представники району в складі двох робочих груп обговорили з мешканцями найбільш нагальні питання, які були систематизовані та включені до проекту Перспективного плану розвитку.

За підсумками проведеної зустрічі, голова райдержадміністрації Інна Бойко зазначила наступне:

«Зараз перед нами стоїть завдання, поставлене Президентом України Петром Порошенко – спільно з мешканцями ретельно зважити та визначити пріоритети на наступні три роки. Тому, я закликаю усіх жителів району обов’язково брати участь у зустрічах, які проходитимуть у ваших населених пунктах відповідно графіку. Лише об’єднавши зусилля ми отримаємо більше можливостей на розвиток району»  – сказала Інна Бойко.

Раніше заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Валентин Гайдаржи закликав сільських голів Снігурівського району активно включатися в роботу по розвитку громади. За його словами, Снігурівщині пощастило з таким головою РДА, як Інна Бойко, привівши в аргумент те, що в цьому районі було зроблено набагато більше, ніж в інших. Про це Гайдаржи розповів під час засідання Ради регіонального розвитку Снігурівського району.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top