Новости 12 декабря 2018

Молодь Снігурівщини бере участь у формуванні пропозицій до Плану перспективного розвитку району

11 грудня в школах міста Снігурівка відбулися зустрічі з учнями, в ході яких їм було запропоновано долучитись до процесу формування Плану перспективного розвитку району на наступні три роки.

Учні отримали змогу більш детально обдумати свої пропозиції, які будуть надані представникам робочих груп.

«Молодь – це наше майбутнє. Тому, ми також маємо дати їм можливість висловити свою думку з приводу розвитку нашої Снігурівщини» – зазначила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

Після цього очільниця району проведе нараду по результатам зустрічей з молоддю, де будуть представлені їх пропозиції, які обов’язково будуть включені до Плану перспективного розвитку.

Крім того, пропозицію до плану перспективного розвитку району на 2019-2021 роки також можна подати в електронному вигляді.

«На жаль, в силу різних причин не кожен мешканець району має змогу потрапити на зустрічі з представниками районної влади, які проходять в населених пунктах згідно графіку, щоб висловити свої пропозиції до плану перспективного розвитку Снігурівського району. Для більшого охоплення населення було прийнято рішення щодо забезпечення можливості усім бажаючим також висловити свою думку через мережу Інтернет. Для цього просто необхідно натиснути на анімований банер на головній сторінці офіційного сайту РДА та заповнити онлайн-форму, вказавши Ваші дані для зворотного зв’язку та написати сам текст пропозиції»

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top