Новости 18 декабря 2018

Афера по-снігурівськи: чоловік заради помсти керівництву лотереї втрутився в систему зв’язку і в ефірі «Лото-Забава» зробив переможцем брата

Уродженець міста Снігурівка через образу на керівництво «М.С.Л.», яке вирішило його звільнити, заради помсти втрутився в систему зв’язку і під час ефіру «Лото-Забава» зробив свого брата переможцем у розіграші грошового призу. Про це свідчить відповідна ухвала Шевченківського районного суду Києва, в якому прокуратура просила звільнити підозрюваного від кримінальної відповідальності у зв’язку із закінченням строків притягнення до відповідальності, повідомляє Преступности.НЕТ.

Підозрюваний працював на посаді технічного директора «М.С.Л.» і в 2012 році у нього виникли напружені відносини зі своїм керівництвом. Ще перед звільненням він змінив сім-карти, на які спрямовувалась номера учасників лотереї під час її трансляції в прямому ефірі на телебаченні. Також він змінив маршрутизацію дзвінків.

Таким чином, чоловік міг впливати на хід конкурсу «Полювання за грошима» лотереї «Лото-Забава» з 2012 року по 2017 рік. При цьому, згідно з матеріалами, він в 2015 році здійснив один з таких дзвінків, його зафіксували переможцем у розіграші 300 тисяч гривень і він назвав дані свого брата. Пізніше за допомогою іншої особи приз був переведений на особистий банківський рахунок.

Такі дії підозрюваного кваліфікували за частиною 1 статті 361 Кримінального кодексу України, як несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв’язку, що призвело до порушення встановленого порядку маршрутизації інформації.

Прокурор просив звільнити підозрюваного від відповідальності через давність термінів. Підтримав цю позицію і представник потерпілого ТОВ «М.С.Л». Але суд відмовився підтримувати це клопотання держобвинувачення, мотивуючи, що злочин був тривалим і фактично втручання припинилося тільки в 2017 році, тобто після виявлення правоохоронцями.

Варто відзначити, що в період з кінця жовтня по початок листопада в цьому ж суді за договором про визнання винуватості винесено як мінімум щодо чотирьох осіб вироки за шахрайство в ході конкурсу «Полювання за грошима». У кожному з цих випадків за період втручання в засоби зв’язку збиток «М.С.Л» досягав кілька сотень тисяч гривень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top