Новости 20 декабря 2018

Мешканці сіл Нововасилівської сільської ради надали свої пропозиції до плану перспективного розвитку Снігурівщини

18 грудня в приміщенні Нововасилівської сільської ради відбулася зустріч представників району з місцевими мешканцями з приводу обговорення плану перспективного розвитку на 2019-2021 роки. В обговоренні взяли участь перший заступник голови РДА Сергій Верловицький, заступник голови РДА Андрій Гищак, сільський голова Олександр Коваленко та мешканці навколишніх сіл.

Розпочинаючи засідання, сільський голова Олександр Коваленко прозвітував про проведену роботу за минулий рік. Після звіту сільського голови відбулося досить жваве обговорення проблемних питань, які турбують мешканців.

Спільно з мешканцями було складено перелік найбільш нагальних питань, які потребують вирішення. До цього переліку було включене питання ремонту усім відомого понтонного мосту, який сполучає населені пункти сільради з райцентром. Не менш важливими були питання, які стосувались ремонту доріг, освітлення населених пунктів, опалення у ФАПах, заміна вікон у закладах культури, ремонт місцевого будинку культури, тощо.

«Ми всі з вами розуміємо, що одного бюджету сільської ради для вирішення усіх цих питань буде недостатньо. Але окрім бюджету сільської ради, для вирішення вищевказаних питань необхідно залучати і інші джерела фінансування – Державний фонд регіонального розвитку, інфраструктурна субвенція, обласні програми, Державний бюджет, гранти, інвестиції, тощо»  – зазначив Верловицький.

Сьогоднішня зустріч в Нововасилівській сільській раді стала завершальним етапом обговорень з мешканцями сіл району. Наразі залишається тільки місто Снігурівка. Чим більше людей залучається до обговорення а згодом до реалізації плану, тим вищим є рівень відповідальності та згуртованості громади.

Мешканцям, які не мали змогу бути присутніми на зустрічах з представниками влади району нагадуємо: пропозиції до перспективного плану розвитку району можна надати в електронному вигляді до 26 грудня. Для цього необхідно натиснути на це посилання, або на анімований банер на головній сторінці офіційного сайту РДА та заповнити необхідну інформацію.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top