Горячее 21 декабря 2018

У Снігурівці у породіллі померла дитина: зараз встановлюється, чи винен у смерті лікар

У четвер, 20 грудня, жительці Снігурівки повідомили про смерть її ще не народженої дитини. Зараз медпрацівники проводять консиліум, щоб встановити точні причини події і винного. Про це інтернет-виданню «Мой город» повідомили в прес-службі Управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації.

Як повідомили в управлінні, жінка поступила в пологовий будинок з антенатальною смертю плоду.

«Зараз відбувається вивчення події, медики проводять всі необхідні заходи. Відомо тільки те, що такий факт, дійсно, був. Жінка поступила з антенатальною смертю плоду, дитина була вже мертва в утробі матері», — повідомили в управлінні охорони здоров’я.

Про те, що зараз йде розгляд події повідомив в коментарі «Мой город» заступник голови Миколаївської обласної державної адміністрації Євгеній Шевченко. За його словами, потрібно дочекатися висновків медпрацівників, щоб передчасно не звинувачувати в тому, що трапилося лікаря.

Власні джерела в Снігурівці розповіли виданню, що зараз в центральній районній лікарні виникла проблема з гінекологом. Втім, породілля відвідувала лікаря саме в Снігурівці, однак народжувати її відправили до Миколаєва. Уже в обласному центрі їй повідомили про смерть дитини.

«Зараз у Снігурівці проблема з гінекологом. Одного гінеколога звільнили, бо він запив. Викликали поліцію, були скарги, тому його звільнили. Тут залишилася одна лікар гінеколог, яка зараз перебуває на курсах. Є домовленість з пологовим будинком №2 в Миколаєві, що всі породіллі зі Снігурівки їхатимуть туди. Вчора вранці приїхала жінка народжувати, лікарі її відправили на Миколаїв. Вона нормально доїхала, але вже в пологовому будинку лікарі визначили, що дитина померла. Звичайно, у всьому звинувачують лікаря в Снігурівці. І батьків можна зрозуміти, тому що у цієї жінки було вже 43 тижні, а пологи повинні бути на 40 тижні», — розповіли виданню.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top