Новости 21 декабря 2018

Кормишкін попередив про загрозу виникнення заборгованості по зарплатні в новостворених ОТГ Миколаївщини

При розгляді бюджету Миколаївської області на 2019 рік голова фракції «Наш край» в Миколаївській обласній раді Юрій Кормишкін підняв питання про проблему, яка може виникнути через неузгодженості в бюджетному кодексі. Про це повідомляє інтернет-видання «Мой город».

Як пояснив депутат, згідно з бюджетним кодексом, новоствореним громадам не передбачені кошти з субвенції.

«Відповідно до бюджетного кодексу ті громади: Снігурівська, Новий Буг та інші громади сьогодні прийматимуть бюджет, але бюджетним кодексом їм не передбачені кошти з субвенції. І сьогодні, якщо не буде коштів, то вже в лютому буде йти заборгованість по зарплаті медичним працівникам, вчителям цих ОТГ. Що ви будете з цим робити?» — звернувся Юрій Кормишкін до заступника голови ОДА Олександра Кушніра.

Останній визнав цю проблему і пообіцяв, що обласна адміністрація звертатиметься до Кабінету міністрів і спільно буде шукати шляхи виниклої проблеми.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що центральна виборча комісія у четвер, 29 листопада, прийняла рішення про припинення виборчого процесу в об’єднаних територіальних громадах 10 областей, де введено воєнний стан.

23 грудня 2018 повинні були відбудуться перші вибори в 2 об’єднаних територіальних громадах Снігурівського району – Горохівській та Снігурівській ОТГ.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top