Новости 24 декабря 2018

Відбулось перше засідання ради Східного госпітального округу, до якого входить Снігурівщина

В Миколаєві відбулось перше засідання госпітальної ради Східного госпітального округу. Про це, на своїй сторінці у Facebook повідомляє голова райдержадміністрації Інна Бойко.

22 грудня відбулося перше засідання госпітальної ради Східного госпітального округу. Засідання було організаційним, досить напруженим та складним. Однак всі компроміси були знайдені, тому що всі розуміють що потрібно йти вперед.

Головою ради обрано головного лікаря Березнегуватської ЦРЛ Аллу Барсегян, заступниками – голову Снігурівської РДА Інну Бойко та голову Баштанської ОТГ Івана Рубського, секретарем – головного лікаря Новобужської ЦРЛ Володимир Лущенко.

«Лікарі всих п’яти районів були дуже активні, розуміючи всю міру відповідальності. Хочу від імені всих присутніх на засіданні подякувати обласній лікарні за можливість провести перше засідання на їх території. Це було зручно нашим районам. Прийнято рішення за короткий час ознайомитися членам госпітальної ради з усіма лікарнями, які входять до округу. Наступне засідання намічено на 11 січня на базі Баштанської лікарні. На жаль, на першому організаційному засіданні не було жодного представника управління охорони здоров’я. На мою думку їм це повинно бути теж цікаво» – повідомила голова райдержадміністрації Інна Бойко.

Нагадаємо, що до складу Східного госпітального округу увійшли Снігурівський, Баштанський, Новобузький, Березнегуватський та Казанківський райони.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top