Новости 28 декабря 2018

На Снігурівщині завідувачка дитсадка втратила роботу за махінації з зарплатнею синові-охоронцю

Завідуючу дитсадком в Нововасилівці Снігурівського району оштрафували на 1700 гривень за те, що вона нарахувала синові зарплату за прогуляні зміни на роботі. Також завідуючій заборонили рік обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків. Про це свідчить відповідний вирок Снігурівського районного суду Миколаївської області, пише Преступности.НЕТ.

В травні 2017 року жінка зарахувала свого сина охоронцем в дошкільному навчальному закладі. З 26 серпня по 13 жовтня її син перебував закордоном, але завідувачка в табелі обліку внесла дані, що її син виконував в цей період покладені на нього обов’язки. Пізніше табель обліку передали в бухгалтерію і синові завідуючої безпідставно нарахували майже чотири тисячі гривень заробітної плати.

Обвинувачена визнала провину в підробці документів. Вона пояснила, що синові треба сплатити борги з аліментів. За її словами, на час відсутності сина його заміняв на роботі батько, тому вона і зараховувала роботу як виконану. Вона заперечує, що збиралася таким чином заволодіти грошима сільської ради, а всі отримані кошти повернула в бюджет.

В результаті суд визнав жінку винною у скоєнні злочину, передбаченого частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України ( «Службове підроблення») і призначив їй покарання у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 1700 гривень і позбавив на рік права займати посади , пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих обов’язків в установах і організаціях будь-якої форми власності

Варто зазначити, що жінку також звинувачували за частиною 2 статті 191 КК України ( «Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем»), але суд виправдав її за цією статтею за відсутністю в її діях складу злочину.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top