Горячее 31 декабря 2018

Юрій Кормишкін привітав жителів Миколаївщини з Новим роком та Різдвом Христовим

Голова миколаївської обласної партійної організації «Наш край», депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін вітає жителів області з наступаючим Новим роком і Різдвом Христовим.

Депутат побажав, щоб всі передсвяткові клопоти і новорічні вогні наповнювали жителів Миколаївської області радісними очікуваннями змін, сподіваннями на краще.

«Шановні жителі Миколаївщини! Від себе особисто та від усієї дружньої команди обласної організації партії «Наш край» вітаю Вас з наступаючим Новим Роком та Різдвом Христовим! А передсвяткові клопоти та новорічні вогні сповнюють нас радісними очікуваннями змін, сподіваннями на краще. Нехай Новий рік принесе злагоду та радість у Ваші оселі. Нехай колядки, щедрівки і кутя на вашому столі стануть символом здоров’я, достатку та благополуччя. Чи справдяться наші сподівання, залежить, передусім, від кожного з нас. Від нашої відповідальності, життєвої позиції, розуму, щоденної кропіткої праці. Приємно розпочинати Новий рік з великим багажем перемог, сміливими планами і надійними партнерами! Все це є у згуртованої команди «Нашого краю». І ми надалі будемо наполегливо працювати задля досягнення високої і світлої мети — розбудова та розвиток рідного краю та нашої України! Світла Вам і радості! Благодатного веселого Різдва та щасливого Нового року!»

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top