Новости 02 января 2019

Під час обшуків у Снігурівській виправній колонії вилучили телефони та 5 літрів бражки

Для забезпечення правопорядку в установах виконання покарань і слідчих ізоляторах Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції (Управління) під час новорічних і різдвяних свят, надійного перекриття шляхів надходження в охоронювані зони заборонених до використання речей і предметів, запобігання їх виготовлення засудженими та особами, узятими під варту, недопущення злочинів та пригод 20 грудня була введена в установах виконання наказу ний і слідчих ізоляторах спеціальна операція під умовною назвою «Заслін». Про це повідомили в Південному міжрегіональному керуванням з питань виконання кримінальних покарань і пробації Міністерства юстиції.

За період операції були проведені обшуки і огляди територій, камер, приміщень житлових і виробничих зон із залученням максимальної кількості персоналу цих установ. Крім того, були проведені вибіркові обшуки за участю співробітників управління Державної кримінально-виконавчої служби України та Управління.

Під час обшуків в Снігурівській виправній колонії (№5) було вилучено три телефони, 5 л бражної закваски, в Ольшанській ВК (№53) — 18 телефонів і 50 л бражної закваски, у Вознесенській ВК (№72) — 11 телефонів і 10 л бражної закваски, в Арбузинській ВК (№83) — 12 телефонів і 35 л бражної закваски, в Казанківській ВК (№93) — 23 телефону, 10 л спирту і 90 л бражної закваски.

Що стосується Миколаївського СІЗО, то в ньому знайшли 16 телефонів і 11 л бражної закваски.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top