Горячее 10 января 2019

«Необхідно докласти усіх зусиль для забезпечення розробки Стратегії розвитку майбутньої Снігурівської ОТГ», — Інна Бойко

Необхідно докласти усіх зусиль для забезпечення розробки Стратегії розвитку майбутньої Снігурівської об’єднаної територіальної громади. Про це підкреслила голова райдержадміністрації Інна Бойко ході щотижневої апаратної наради з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

У вересні минулого року відділом економіки Снігурівської райдержадміністрації була розроблена та направлена заявка для участі у проекті «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», який оголошений Асоціацією міст України (АМУ) в рамках проекту, що реалізується АМУ спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної Республіки Німеччини і Європейським Союзом. Заявка була затверджена Снігурівською міською радою, яка і стала одною із десяти переможниць у даному проекті.

Днями, до голови райдержадміністрації Інни Бойко звернулись представники Асоціації міст України зі скаргою, що відсутня будь-яка активність міської ради в розробці Стратегії розвитку майбутньої Снігурівської об’єднаної територіальної громади в рамках даного проекту, у зв’язку з чим, участь у цьому проекті може бути втрачено. Аби цього не допустити, представники АМУ звернулись до РДА з проханням надати допомогу.

Інна Бойко доручила першому заступнику голови РДА Сергію Верловицькому та начальнику відділу економіки РДА Світлані Козловій вжити усіх необхідних заходів щодо розробки Стратегії розвитку в рамках даного проекту.

1 Комментарий

  1. Запорожець Катерина

    10.01.2019 at 23:30

    Досить вже знущатися з людей. Ваші слова це лише слова. Коли працювати почнете?

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top