Горячее

«Вся заробітна плата буде виплачена в повному обсязі відповідно до термінів», — Інна Бойко про зарплатню вчителям Снігурівського району

817

Голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко запевнила, що вся заробітна плата вчителям Снігурівського району буде виплачена в повному обсязі відповідно до термінів. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

Напередодні в інтернеті з’явилася інформація про те, що через скасування виборів ОТГ, які мали б відбутися наприкінці грудня 2018, освітяни можуть залишитися без зарплатні, а замість цього отримуватимуть одну тисячу гривень «допомоги».

Інна Бойко нагадала, що зарплатня педагогічним працівникам виплачується за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету районному. За її словами, Законом про «Державний бюджет на 2019 рік» були заплановані кошти в повному обсязі на ОТГ, в яких вибори були відмінені в зв’язку з введенням воєнного стану.

Втім в міністерстві фінансів вже підготовлені зміни і в найближчий час кошти надійдуть в районні бюджети.

«Сьогодні ввечері в одній із груп в фейсбуці з’явилось повідомлення щодо можливої невиплати в січні заробітної плати вчителям в Снігурівському районі. Повідомляю що заробітна плата педагогічним працівникам виплачується за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету районному. Законом про «Державний бюджет на 2019 рік» заплановані кошти в повному обсязі на ОТГ, в яких вибори були відмінені в зв’язку з введенням воєнного стану. За інформацією міністерства фінансів вже підготовлені зміни і в найближчий час кошти надійдуть в районні бюджети. Тому вся заробітна плата буде виплачена в повному обсязі відповідно до термінів. Тому інформація в групі не відповідає дійсності», — написала Бойко.

Ваш комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Новости