Новости 11 января 2019

У Снігурівці дівчина після сварки з батьками і відрахування з університету погрожувала «піти в інший світ»

У Снігурівці поліція за годину знайшла неповнолітню дівчину, яка після сварки з батьками і відрахування з університету пішла з дому. Про це повідомили в Снігурівському відділі поліції.

9 січня в поліцію надійшла заява про те, що неповнолітня К., 2001 року народження, яка перебувала в гостях у бабусі в місті Снігурівка, пішла з дому і місце знаходження її невідоме. При цьому неповнолітня залишила рідним записку, в якій повідомила, що йде в інший світ і просить нікого в цьому не звинувачувати.

Про зникнення неповнолітньої було відразу орієнтовано особовий склад Снігурівського ВП. Вже через годину пошуків дівчина була знайдена в Снігурівці на дитячому майданчику біля місцевого будинку творчості дітей та юнацтва. У відділі поліції неповнолітня розповіла, що пішла з дому через сварку з батьками і відрахування її з університету.

У поліцію викликали батьків неповнолітньої, з якими провели бесіду про поведінку дочки і яких притягнули до адміністративної відповідальності за ухилення від виконання передбачених законодавством обов’язків по вихованню своєї дочки.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top