Горячее 11 января 2019

Голова «Нашого краю» на Миколаївщині Кормишкін закликає вирішити проблему з виплатою зарплат в ОТГ, де не відбулися вибори

Миколаївська обласна організація політичної партії «Наш край» в Миколаївській області закликає негайно вирішити питання соціальної напруженості, яка виникла через проблеми з виплатою заробітної плати медикам і вчителям в ОТГ, де через введення воєнного стану не відбулися вибори. Про це йдеться в заяві голови обласної організації партії «Наш край» Юрія Кормишкіна.

Як відомо, внаслідок введення режиму воєнного стану в окремих регіонах України від 23 грудня 2018 роки не відбулися перші місцеві вибори в 12 об’єднаних територіальних громадах Миколаївської області. Перерваний виборчий процес не дозволив новоутвореним громадам сформувати власні представницькі та виконавчі органи, вступити в прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом.

У заяві «Нашого краю» зазначається, що вказане також призвело до суттєвих збоїв при затвердженні місцевих бюджетів. В результаті склалася ситуація, при якій районам недостатньо виділених з державного бюджету обсягів коштів відповідних субвенцій для утримання бюджетних установ в сферах освіти і охорони здоров’я.

«Від імені Миколаївської обласної організації політичної партії «Наш край», представників нашої політичної сили в місцевих радах звертаємося до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України з вимогою про невідкладне вирішення порушених питань шляхом внесення змін до Державного бюджету України на 2019 рік. Також наполягаємо на терміновому призначенні дати перших виборів в об’єднаних громадах, продовження курсу децентралізації. Закликаємо Миколаївську обласну раду та Миколаївську обласну державну адміністрацію, народних депутатів України, які представляють Миколаївську область у Верховній Раді України, сприяти якнайшвидшому вирішенню порушених питань», — йдеться в заяві.

Нагадаємо, раніше голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко запевнила, що вся заробітна плата вчителям Снігурівського району буде виплачена в повному обсязі відповідно до термінів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top