Новости 13 января 2019

Жителька Снігурівки Людмила Соломенцева відсвяткувала 100-річний ювілей

13 січня голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова райради Тетяна Мезіна, голова районної ради ветеранів Андрій Кармазін та представники соціальних служб району привітали зі сторічним ювілеєм мешканку міста Снігурівка Соломенцеву Людмилу Никифорівну.

Інна Бойко вручила іменинниці пам’ятну адресу та теплі слова привітання від голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка.

«Вклоняюся Вашій життєвій мудрості, багатому досвіду, незламності перед воєнними лихоліттями та труднощами післявоєнної відбудови. Ваш ювілей є справжнім святом для всіх! Бажаю Вам перш за все міцного здоров’я, нехай Вас завжди радують діти, внуки та правнуки», – зазначила Бойко, звертаючись до ювілярки.

Людмила Никифорівна зустрічала славний столітній ювілей у колі своїх рідних та близьких. Жінка прожила не легке життя. Їй довелось пережити страшні будні Другої Світової війни, голодні повоєнні роки, голодомори. Та незважаючи на різні життєві труднощі, подружжя змогло виростити і виховати своїх двох дітей гарними людьми.

У свої сто років бабуся почувається добре, гарно бачить, любить читати книги та нашу районну газету. За словами рідних, які надзвичайно пишаються нею, Людмила Никифорівна завжди була прикладом для своїх друзів, колег по роботі та сусідів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top