Новости 28 января 2019

У Снігурівську ДЮСШ можуть закупити теплові гармати

24 січня голова райдержадміністрації Інна Бойко провела зустріч з Заслуженим Тренером України Сергієм Зіньковським, депутатом міської ради Оленою Ткаченко та батьківським комітетом ДЮСШ, в ході якої були розглянуті питання покращення умов в Снігурівській дитячо-юнацькій спортивній школі. Зокрема, мова йшла про забезпечення комфортного температурного режиму в залі, де проводяться змагання з дзюдо, починаючи від районного рівня, закінчуючи міжнародними турнірами. В холодну пору року в залі доволі низька температура, а враховуючи розміри та високу стелю – потрібно чимало зусиль, аби обігріти приміщення.

Обговорюючи можливі варіанти утеплення приміщення, були пропозиції зробити стелю нижче, оскільки вона повністю з бетону та не має ніякого утеплення, і все тепло як раз звідти і виходить. Проте, ця пропозиція не була підтримана. Учасники засідання акцентували свою увагу на покращенні системи опалення. Зрозуміло, що коштів на цілодобове опалення будівлі ДЮСШ немає. Практично одноголосно було підтримано пропозицію встановити теплові гармати, які швидко нагрівали б приміщення. Але це в теорії. Питання в тому, як теплові гармати покажуть себе на практиці в такому великому приміщенні.

Аби впевнитись, що дана теорія буде дієвою, очільниця району Інна Бойко запропонувала встановити буквально на декілька днів в ДЮСШ теплові гармати, які були закуплені в соціальну спортивну залу. Якщо це дасть очікуваний ефект – то буде піднято питання щодо придбання таких же теплових гармат для ДЮСШ.

«Встановлення теплових обігрівачів в ДЮСШ це лише тимчасовий захід. Необхідно думати і на перспективу. Для цього потрібен проект на капітальний ремонт приміщення, проведення теплосанації, в тому числі утеплення даху» – зауважила Інна Бойко.

Очільниця району додала, якщо встановлення обігрівачів дасть позитивний ефект – то буде доцільно встановити АСКОЕ-лічильники (автоматизована система комерційного обліку електроенергії – прим.), після чого провести з Обленерго перемовини щодо збільшення лімітів.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top