Новости 07 февраля 2019

Закусілов просить голову Миколаївської ОДА знайти 600 тисяч гривень на ремонт доріг у Снігурівці [документ]

Депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов просить голову Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка віднайти можливіть виділення коштів в розмірі 585 тисяч гривен на ремонт та забезпечення проїзду на трьох вулицях у Снігурівці. Своє звернення депутат опублікував у Facebook.

Як зазначається, мешканці Снігурівки вже не один рік звертаються до міської влади та мера з питання ремонту доріг, але крім усних обіцянок нічного не отримують.

У зверненні Закусілова мова йде про вул. Іди Лауди, Веселкова (Піонерська) та Мересьєва. Депутат вказує, що пішохідний тротуар на цих вулицях відсутній, а ремонт дорожнього покриття проводився ще за радянських часів.

«Жителі вказаних вулиць та їх діти щоденно ризикують життям добираючись до місця роботи, закладів освіти, а молоді матері та старенькі бабусі не мають змогу сходити до магазину чи на прогулянку. Також виникла проблема під’їзду машин швидкої медичної допомоги до зазначених адрес», — йде мова в звернені.

Нагадаємо, раніше мешканці міста Снігурівка показали, в якому стані знаходяться дороги після відлиги. Як і в минулі роки, снігурівчани обуруються, що замість асфальту бачать лужі та «місево», по якому навіть не може проїхати транспорт.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top