Горячее 10 февраля 2019

«У місті через багнюку з вулиці на вулицю перейти не можна, а тепер мер поліз в кишені городян», — Кормишкін про рішення влади Снігурівки підняти ціну на воду

Депутат Миколаївської обласної ради Юрій Кормишкін розкритикував ідею мерії міста Снігурівка підняти ціну на водопостачання. За його словами, така ініціатива місцевої влади нічим не обгрунтована, до того ж, з-під крана тече технічна вода, непридатна для побутових цілей. Про це Кормишкін написав у себе на сторінці в Facebook.

Кормишкін обурився, що поки в розвинених країнах мери міст намагаються зробити життя для своїх городян комфортнішим, у Снігурівці все відбувається з точністю до навпаки. Приклад тому — анонсоване підвищення тарифу на воду до 57 гривень за куб.

«В той час, коли в розвинених країнах мери міст намагаються зробити життя для своїх городян кращим, в місті Снігурівка все відбувається з точністю навпаки. Вже скоро там люди будуть сплачувати за водопостачання та водовідведення 57 гривень! І це наголошую за технічну воду, яку не можна пити! Міський голова Леонід Голобля в котрий раз відзначився «розумом та кмітливістю» і нікого не спитавши, не пояснивши складову частину тарифу, не зробивши жодної експертизи та обґрунтування, вирішив підняти людям тариф. У всякому разі на сайті міськради цієї інформації нема», — зазначив депутат.

За словами Кормишкіна, замість вирішення проблем, яких чимало накопичилося в Снігурівці, мерія полізла в кишені городян. Також він заявив, що направить запит з вимогою пояснити новий тариф, а також провести експертизу якості води, щоб люди знали, за що вони платять гроші.

«В мене питання до мера, за що ви мстите снігурівчанам? В місті через багнюку з вулиці на вулицю перейти не можна, каналізація роками тече прямо під мерією, тепер же ви полізли до кишень городян. Знаю, що скоро відбудеться сесія міськради і дуже сподіваюсь на адекватність місцевих депутатів, що вони не пропустять це абсурдне рішення. Зі свого боку направлю запит з вимогою пояснити цей тариф, а також провести експертизу якості води, щоб люди знали, за що вони платять свої гроші», — підкреслив Кормишкін.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top