Новости 11 февраля 2019

«Усі несправедливі рішення будуть оскаржені в суді», — «Наш край» виступив з вимогою не підвищувати тариф на воду у Снігурівці [ВІДЕО]

«Наш край» виступив з вимогою не підвищувати тариф на водопостачання і водовідведення у Снігурівці. Відповідне звернення до мера озвучив на засіданні сесії Снігурівського міської ради депутат Миколаївської обласної ради Андрій Закусілов. Про це повідомдяє видання Снігурівка.ІНФО.

Нагадаємо, що напередодні на сайті Снігурівської міськради з’явилася інформація про підняття тарифу на воду, згідно якого кубометр води коштуватиме майже 57 гривень.

В свою чергу Закусілов, звертаючись до представників міської влади, зауважив, що тариф потрібно обов’язково обгрунтувати та надати пояснення депутатам.

 «Наш край» вимагає від міського голови, першого заступника міського голови, на якого покладено контроль за виконанням даного рішення, і керівництва КП «Снігурівський комунальник» надати кожному депутату розгорнутий розрахунок формування тарифу і його відповідність розміру економічно обґрунтованих витрат на виробництво послуг водопостачання та водовідведення», — зачитав Закусілов. – «Люди не повинні платити за неякісну воду і втрати води через несправність мереж. Лізти в кишеню до городян замість того, щоб турбуватися про підвищення якості питної води та відновленні водовідведення та водопостачання в Снігурівці — є злочином проти населення», — йде мова в зверненні.

Крім того, «Наш край» вимагає до засідання виконавчого комітету Снігурівського міськради, надати депутатському корпусу звіт начальника КП «Снігурівський комунальник» щодо економічного становища підприємства, стану мереж водопостачання та водовідведення міста і заслухати інформацію щодо розвитку комунального підприємства і виконання заходів щодо зниження втрат води.

У також зверненні зазначено, що кщо виконавчий комітет, міський голова і керівництво КП «Снігурівський комунальник» не нададуть інформацію про формування тарифу, результати якості води, не знизять тарифи на воду, «Наш край» буде в судовому порядку відстоювати інтереси жителів міста Снігурівка.

Раніше голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко заявила, що оприлюднивши на сайті міськради новий тариф на водопостачання та водовідведеня без обґрунтовання підняття ціни, КП «Снігурівський комунальник» та відповідальні особи міської ради порушили закон. 

Також читайте:  «У місті через багнюку з вулиці на вулицю перейти не можна, а тепер мер поліз в кишені городян», — Кормишкін про рішення влади Снігурівки підняти ціну на воду.

[youtube v=»BuAfCenwBLk»]

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top