Блоги 11 февраля 2019

«Прокуратура повинна звернути увагу»: як херсоньска фірма «отримала» 650 тисяч гривень з бюджету Снігурівки за «ремонт» доріг [ФОТО, ВІДЕО]

У 2018 році Снігурівська міська рада замовила поточний ремонт дорожнього покриття на сімох вулицях міста. Переможцем тендеру тоді стала херсонька фірма ТОВ «Клік груп», яка отримала в сумі за ремотні роботи 650 тисяч гривень з міського бюджету. Зараз же місцеві мешканці показали результати так званого ремонту на цих вулицях.

Нагадаємо, що згідно з інформацією у системі публічних закупівель «Prozorro», у липні 2018 року Снігурівська міська рада оголосила тендер на ремонт сімох вулиць міста. У кожному з лотів переможцем було обрано ТОВ «Клік груп». При тому, різниця у часі між оприлюдненням тендерної документації та обрання переможця в усіх сімох лотах складала декілька хвилин. Тоді ж зазначалося, що ТОВ «Клік груп» було створено за декілька місяців до проведення тендеру, а статуний капітал фірма складає 500 гривень.

Вже за декалькі днів після початку ремонту снігурічани почали скаржитися на те, що відбувається на їх вулицях. Мешканці Снігурівки розповідали, що дороги засипаються сумішшю піску та каміння. При тому, окрім херсонського підрядника тоді дороги ремонтувала і техніка комунального підприємтсва «Снігурівський комунальник».

Зараз же, у лютому 2019 рокі мешканці Снігурівки побачили результати так званого ремонту доріг. Наприклад, саме так зараз віглядає вулиця Веселкова, за ремонт якої ТОВ «Клік груп» отримало у минулому році 111 тисяч гривень з міського бюджету.

Приблизно в такому ж стані знаходяться й інші вулиці, на яких минулого року працювала херсоньска фірма.

У коментарі виданню Снігурівка.ІНФО голова районної державної адміністрації Інна Бойко зазначила, що цими фактами повинні зацікавитися правоохоронні органи, адже кошти з міського бюджету були витрачені, але по суті результатів ремонтних робіт не видно.

«Мене в плані доріг дуже турбує питання використання коштів минулого року. Я думаю, що прокуратура, поліція, державна аудиторська служба, всі відповідальні органи повинні звернути на це увагу. По пам’яті скажу, що близько 600 тисяч було використано в минулому році на ремонті доріг з міського бюджету. Результату ремонту немає. Ви сьогодні можете поїхати по цим дорогам. Я ще в минулому році казала: Леонід Миколайович (Голобля, — прим.ред.) не робіть жерствою, не засипайте жерствою вулицю Веселкову, колишню Піонерську. Там завжди дощ, там вулиця потопає, коли тає сніг. Ні, міський голова прийняв рішення, що жорства – це будет дуже добра дорога для міста. На жаль, ми знову були праві, там дорога перетворилася в суцільну багнюку», — розповіла Інна Бойко.

[youtube v=»RCTsabaOAXQ»]

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top