Новости 13 февраля 2019

«Сидете тут у носі ковиряєтесь», — Закусілов порадив депутату райради ретельніше вивчити питання ремонту доріг на Снігурівщині [ВІДЕО]

У понеділок, 11 лютого, під час обговорення питання критичного стану доріг у Снігурівці депутат Олег Нартов намагався стати на «захист» міської влади і наказав районній владі та депутату обласної ради Андрію Закусілову краще поцікавитися станом доріг в районі. На що відразу отримав чітку відповідь, скільки мільйонів було виділено на ремонт доріг на Снігурівщині, та які саме напрямки були зроблені. Про це повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Під час обговорення депутат Нартов вступив в полеміку, поставивши запитання Андрію Закусілову щодо того, що саме «Наш край» зробив в районі для поліпшення ситуації по ремонту доріг.

«А за районні дороги нічого не пишуть в інтернеті, нє? Я просто хочу спитату у вас, короче. Може варто вам листа написати про рівень районних доріг?» — запитав Нартов.

На це Закусілов порекомендував депутату краще вивчити ситуацію з дорогами в районі та зайнятися, нарешті, реальними справами.

«Може ви краще ознайомитеся з тим, що ми зробили в районі. І ви сидете тут у носі ковиряєтесь», — заперечив Закусілов.

У дискусію вступила голова Снігурівської районної державної адміністрації Інна Бойко, яка зазначила, що на здійснення ремонту дорожнього покриття в районі, в тому числі за підтримки депутатів облради з «Нашого краю», було залучено 20 мільйонів гривень і 200 тисяч гривень для ремонту доріг безпосередньо в місті Снігурівка.

«Олег Іванович, у вас ще є питання? Що ви зробили? Мовчите?» — додав Закусілов.

Також читайте: «Прокуратура повинна звернути увагу»: як херсоньска фірма «отримала» 650 тисяч гривень з бюджету Снігурівки за «ремонт» доріг 

[youtube v=»U4wVAcSWQAM»]

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top