Новости 14 февраля 2019

«Без рішення комісії», — у Снігурівці за наказом Голоблі комунальники спиляли здорові дерева, щоб підготувати місце для стоянки [ФОТО]

У Снігурівці біля будівлі поліції та Приватбанку працівники коммунального підприємства спиляли здорові дерева, щоб підготувати місце для стоянки. Повідомляється, що прибрати дерева комунальникам наказав міський голова Леонід Голобля, при тому, що профільна комісія не виносила жодного рішення по цим деревам. Про це йде мова на сторінці «Наш Край Снігурівка» у Facebook.

Як повідомляється, рішення по облаштуванню стоянки на вказаному місці ще не прийнято, але міська влада вже вирішила прибрати звідти здорові дерева.

«Чергове ДНО від міської ради і мера Голоблі. До нас звернулися мешканці Снігурівки з питанням, чому в нашому місті, в якому і так не вистачає зелені і дерев працівники комунального підприємства, за усним наказом мера Голоблі і без рішення комісії спиляли, біля будівлі міської Поліції і Приватбанку, два здорових дерева??? Відповідь проста, в п’ятницю мер знову спробує скликати позачергову сесію з підконтрольних депутатів. І протягнути питання зі стоянкою біля Приватбанку. Рішення по стоянці ще не прийнято, а дерева вже спиляні», — пишуть на сторінці.

Крім того, сесію скликають на ранок 15 лютого, коли у районній адміністрації буде проходити Рада регіонального розвитку.

«Для цього сесію скликають на п’ятницю, на 10 ранку, коли в районній адміністрації буде проходити Рада Регіонального Розвитку. Час і дата вибрана не випадково, меру не подобається коли йому вказують на незаконність його дій і тиск на депутатів. Часу до виборів залишилося мало, а бюджет в 1,8 мільйона гривень освоїти треба встигнути. Грошей на проблемні вулиці, де бруд по пояс НЕМА, на проведення незалежного аудиту комунальних підприємств НЕМА, на зниження або хоча б на непідвищення тарифів на воду і каналізацію теж НЕМА. Висновки робіть самі», — йдеться у повідомленні.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top