Новости 15 февраля 2019

Снігурівчани вшанували пам’ять учасників бойових дій на території інших держав [ФОТО]

Вранці 14 лютого снігурівчани зібралися на пам’ятний мітинг біля меморіалу загиблим воїнам-інтернаціоналістам, аби вшанувати пам’ять тих, хто поліг в афганських ущелинах, поклонитися тим, хто повернувся з війни з пораненими тілом і душею.

Участь у заходах брали голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, представники міської ради, воїни-інтернаціоналісти з усіх куточків району, члени ветеранських організацій та громадськість міста.

Снігурівчани схилили голови перед світлою пам’яттю мужніх синів України, полеглих в Афганістані. Митрофорний протоієрей, настоятель Церкви Миколая літнього Отець Володимир відслужив заупокійну літію за загиблими та померлими військовослужбовцями, які брали участь у бойових діях на території інших держав, після чого присутні поклали квіти пам’яті тим, хто віддав своє життя у кровопролитній афганській війні.

 «Наш святий обов’язок — ніколи не забувати земляків, які загинули в Афганістані, гідно шанувати тих, хто повернувся додому і зараз бореться за справжню державність української нації на власних етнічних землях за незалежну Україну», — зазначила очільниця району Інна Бойко, коментуючи проведений захід.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top