Новости 15 февраля 2019

«У мера «нема часу» забрати проект»: Реконструкція стадіону «Колос» у Снігурівці коштуватиме понад 65 мільйонів гривень

Роботи з реконструкції стадіону «Колос» у місті Снігурівка у перспективному плані розвитку району заплановані на 2020-2021 роки. Наразі мова не йде про початок робіт, так як Снігурівська міська рада досі не отримала проектно-кошторисну документацію з реконструкції стадіону. Про це під час засідання Ради регіонального розвитку 15 лютого розповіла голова райдержадміністрації Інна Бойко.

Як розповіла голова району, за попередніми розрахунками вартість реконструкції складе близько 66 мільйонів гривень. Однак робота в цьому напрямку застопорилася, так як міська рада не отримала у визначений термін проект реконструкції стадіону.

«2020-2021 роки — реконструкція з впровадженням елементів енергозбереження будівлі стадіону «Колос» у місті Снігурівці. Тут вартість 66 мільйонів гривень. Ми сподіваємося, що, все ж таки, в цьому році ми отримаємо від міської ради затверджений проект з експертизою. Попередні цифри вже є, тому ставимо його на 2020-2021 роки. У 2019 році поки проекту немає, навіть не просимо виділити кошти на реконструкцію», — сказала Бойко.

Нагадаємо, що 19 грудня 2017 року в системі державних закупівель «Prozorro» з’явилася інформація про тендер на виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція стадіону «Колос» по вулиці Суворова в місті Снігурівка. Того ж числа, 19 грудня, через кілька хвилин з’явилася інформація і про переможця тендера.

За даним фактом прокуратура відкрила провадження за статтею «Службова підробка, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інше підроблення документів, а також складання і видача завідомо неправдивих документів».

Через рік після відкриття кримінального провадження за фактом службового підроблення Снігурівською міською радою при проведенні тендеру на виконання робіт з виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту «Реконструкція стадіону «Колос» прокуратура вирішила закрити справу на підставі п. 2 ч. 1 ст. 284 КПК України.

Втім, як з’ясувалося зі слів міського голови Леоніда Голоблі, проект реконструкції стадіону вже готовий, але він досі знаходиться в Одесі, тому що «немає часу поїхати його забрати».

 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top