Горячее 16 февраля 2019

«Це лише початок величезної роботи», – у Снігурівці затвердили план розвитку району до 2021 року

Формування Перспективного плану розвитку Снігурівського району – це лише початок величезної роботи. Про це наголосила голова райдержадміністрації Інна Бойко в ході підсумкового засідання Ради регіонального розвитку Снігурівського району, яке відбулося 15 лютого.

За словами очільниці району, засідання Ради регіонального розвитку є продовженням великої системної роботи, яка була проведена за дорученням голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, наданим  на засіданні Ради регіонального розвитку Миколаївської області 27 листопада 2018 року. Цьому передували засідання  круглих столів, зустрічі з активами сіл, трудовими колективами, населенням, учнівською молоддю.

«Нашим головним завданням було – почути кожного, відвідати кожну сільську раду, охопити мешканців усіх населених пунктів району, і нам це вдалося», – сказала Бойко.

В свою чергу, заступник голови ОДА Валентин Гайдаржи підкреслив, що завдяки ініціативі Президента України Петра Порошенка вперше за багато років плани будуються на місцях.

«Для того, щоб рухатись вперед – у вас повинен бути чіткий план», – підкреслив Гайдаржи.

Зовсім нещодавно відбулося засідання робочої групи з питань узагальнення пропозицій до Перспективного плану розвитку у Снігурівському районі, під час якого було відібрано проблемні питання, які саме і увійдуть до Перспективного плану. Під час відбору питань застосовували такі критерії, як пріоритетність, зниження соціальної напруги, готовність місцевих бюджетів до співфінансування, наявність необхідної документації. Пропозиції було розглянуто у розрізі бюджетів, за рахунок яких і будуть вирішуватися питання.

Загалом, План перспективного розвитку Снігурівського району налічує 93 пунктів (з них – 81 від Снігурівського району та 12 Широківської ОТГ). За підсумками тривалого обговорення, Перспективний план розвитку Снігурівського району на 2019-2021 роки було затверджено одноголосно.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top