Новости 20 февраля 2019

У Снігурівці чоловік сплатив майже 55 тисяч гривень боргу по аліментам

Після нагадування державного виконавця мешканець Снігурівщини згадав про власних дітей та повністю погасив борг з аліментів. Про це розповів начальник Головного територіального управління юстиції у Миколаївській області Роман Возняк.

Часто нагадувати про обов’язок утримувати власних дітей доводиться державним виконавцям. Найчастіше борги з аліментів виплачують вже після застосування до боржника заборон щодо керування автотранспортними засобами, виїзду за кордон тощо.

Але іноді достатньо лише попередити про відповідальність і горе-батьки все ж таки знаходять кошти для своїх дітей. Подібний випадок нещодавно відбувся на Снігурівщині, там батько сплатив борг з аліментів на суму майже 55 тисяч гривень.

Передумовою цього стала бесіда з держвиконавцем Снігурівського районного відділу ДВС, під час якої боржник дізнався про всі перспективи подальшого накопичення боргу, що передбачені відповідним законом.

Раніше Управління державної виконавчої служби ГТУЮ у Миколаївській області повідомляло, що злісні неплатники аліментів зі Снігурівського району заборгували у сумі понад 780 тисяч гривень. 

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top