Горячее 20 февраля 2019

Після обурення мешканців Снігурівки влада вирішила відкласти підвищення тарифу на воду до 57 грн на невизначений термін

Виконавчий комітет Снігурівської міської ради не буде 27 лютого виносити на розгляд питання про підняття тарифу на водовідведення та водопостачання у місті. Про це на своїй сторінці Facebook написала голова районної державної адміністрації Інна Бойко.

Нагадаємо, що на початку лютого на сайті міськради з’явилася інформація про підняття тарифу на воду, згідно якого кубометр води коштуватиме майже 57 гривень.

Після цього голова Снігурівської райдержадміністрації заявила, що оприлюднивши на сайті міськради новий тариф на водопостачання та водовідведеня без обґрунтовання підняття ціни, КП «Снігурівський комунальник» та відповідальні особи міської ради порушили закон.

Крім того, партія «Наш край» виступила з вимогою не підвищувати тариф на водопостачання і водовідведення у Снігурівці. Депутат облради Андрій Закусілов, звертаючись до представників міської влади, зауважив, що тариф потрібно обов’язково обгрунтувати та надати пояснення депутатам.

«Сьогодні відбувся пленум ради ветеранів району. Було багато піднято питань. Одним із самих болючих питань — це підняття тарифів на воду міською радою. Відповідно до інформації представника міської ради на 27.02.19 на засідання виконкому питання підняття тарифів виноситись не буде. Це результат наших з вами зусиль», — написала Інна Бойко.

Також читайте:  «У місті через багнюку з вулиці на вулицю перейти не можна, а тепер мер поліз в кишені городян», — Кормишкін про рішення влади Снігурівки підняти ціну на воду.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top