Новости 21 февраля 2019

Жителю Снігурівщини необхідна допомога на лікування

Житель села Широке Снігурівського району Сергій Іванченко потребує дорогого лікування. У 2017 році йому була проведена складна операція з видалення пухлини головного мозку, зараз же чоловікові потрібна реабілітація. Про це в Facebook написав депутат облради Андрій Закусілов.

Після успішної операції Сергій Іванченко проходить курс реабілітації. Крім того, йому необхідний титановий протез кісткового дефекту черепа.

«Вже не перший рік сім’я Іванченко бореться за повноцінне життя свого сина і брата Сергія Федоровича, що проживає в с. Широке, Снігурівського р-ну. У 2017 році була проведена складна операція з видалення пухлини головного мозку. Операція пройшла успішно, і Сергій Федорович залишився живий, але він до цих пір проходить медикаментозне лікування, потребує дорогої реабілітації і найголовніше титанового протезу кісткового дефекту черепа», — йдеться в повідомленні.

Все що можна ця і так не багата сім’я продала. Ціна питання повноцінного життя Сергій Федоровича Іванченко 50 тисяч гривень.

«Якщо у Вас буде бажання і можливість, Ви зможете надати матеріальну допомогу, перерахувавши її на карту Приватбанку, Іванченко Тетяна 5168 7427 2225 8021 контактний телефон 0663483440», — пише Закусилов.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top