Горячее 25 февраля 2019

Сергій Кулажкін призначений заступником міського голови Снігурівки

У понеділок, 25 лютого, на пленарному засіданні XLVІІ позачергової сесії Снігурівської міської ради 7 скликання Сергія Кулажкіна було призначено першим заступником міського голови Леоніда Голоблі. Про це повідомляє видання Снігурівка.ІНФО.

На порядку денному депутати розглянули питання про звільнення першого заступника міського голови Олега Леонідовича Поскрипки. Як повідомили у міській раді, перший віце-мер вирішив звільнитися за власним бажанням.

Відразу після цього на цю посаду було призначено Сергія Кулажкіна.

Варто зазначити, що у нового заступника Голоблі досить цікавий послужний список. За часів президентства Віктора Януковича Кулажкін обіймав посаду голови Снігурівської райдержадміністрації, ще раніше Єланецьку РДА. Також недовго пропрацював мером Снігурівки.

З 2013 по 2015 рік був депутатом Миколаївської обласної ради від «Партії Регіонів», де очолював постійну комісію з питань регіонального розвитку, планування, бюджету, фінансів та інвестицій.

У 2015 році розпорядженням тодішнього міського голови Юрія Гранатурова був призначений на посаду директора комунального підприємства «Миколаївводоканал».

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top