Новости 28 февраля 2019

Школяр зі Снігурівки посів призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з фізики

23 лютого учні зі всієї України взяли участь в очному етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики «Радіоолімпіада», яку на базі факультету радіофізики, біомедичної електроніки та комп’ютерних систем проводив Харківський національний університетім. В.Н. Каразіна.

Олімпіада, що мала на меті популяризацію серед школярів радіофізики, проводилася в два тури: заочний (дистанційний) та очний. До участі в ній допускалися учні 7-9 класів (молодша група) та учні 10-11 класів (старша група).

Програма очного туру олімпіади  передбачала, крім розв’язання завдань з радіофізики, знайомство з діяльністю зазначеного вище факультету та з діяльністю IEEE (міжнародної організації інженерів у галузі електротехніки, радіоелектроніки та радіоелектронної промисловості, світовим лідером у галузі розробки стандартів з електроніки та електротехніки).

Одним із найрезультативніших  учасників  заочного туру олімпіади став учень 9 класу Снігурівської районної гімназії ім. Т.Г. Шевченка Гладкий Владислав, який на запрошення університету взяв участь в очному етапі, де  посів ІІІ місце серед учнів 10-11 класів (учитель фізики   Проскурін Ю.О.).

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top