Новости 02 марта 2019

Снігурівчани почнуть отримувати субсидії у грошовій формі

1 березня в райдержадміністрації відбулась нарада під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Верловицького, за участю голови райради Тетяни Мезіної, сільських голів, представників соціальних служб та комунальних підприємств району, в ході якої було обговорено ряд важливих та нагальних питань, пов’язаних з виплатою житлових субсидій.

Присутні на нараді представники соціальних служб, Ощадбанку та поштового зв’язку району надали відповідні роз’яснення про організацію роботи у процесі виплати житлових субсидій з 01.01.2019 року згідно вимог постанови Кабінету Міністрів України № 1176 від 27.12.2018р. «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України», а також механізм виплати житлових субсидій в грошовій формі згідно вимог чинного законодавства.

За підсумками проведеної наради, Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, Снігурівському об’єднаному  управлінню пенсійного фонду та сільським головам було доручено протягом досить стислих термінів провести широку інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо механізму виплати субсидії у грошовій формі.

В свою чергу, керівники комунальних підприємств району разом з сільськими головами мають забезпечити подання анкет про приєднання до публічної пропозиції  та документи для ідентифікації та верифікації  до Ощадбанку для здійснення виплати житлових субсидій.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top