Горячее 04 марта 2019

Снігурівська міськрада знову заявила про намір підняти тариф на воду до 57 гривень за кубометр [ДОКУМЕНТИ]

На комунальному підприємстві «Снігурівський комунальник» планується запровадити нові тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення. Про це повідомляється на сайті Снігурівської міської ради.

Для приватного сектору по водолічильнику тариф планують підняти до 21,79 гривень за один кубометр води, без водолічильника — 3,5 кубометрів – 76,27 гривень (на 1 людину).

Жителям багатоквартирних будинків по лічильнику доведеться платити майже 57 гривень за кубометр води. 21,79 гривень з тарифу становить водопостачання та 35,14 гривень – водовідведення.

Без водолічильника за 1 людину у багатоквартирному будинку встановлять наступні тарифи: водопостачання – за 3,7 м³ – 80,62 грн; водовідведення – за 3,5 м³ – 122,99 грн. Всього 203, 61 гривні.

В обгрунтуванні причин зміни тарифів на комунальному підприємстві «Снігурівський комунальник» пояснюють, що з моменту останнього встановлення тарифів ціни на електроенергію піднялися на 29%, паливно-мастильні матеріали на 62%. Мінімальна заробітна плата на 30,4%. Ставка рентної плати за спеціальне водокористування на 10,3%.

«Тому і виникла необхідність переглянути тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення для всіх груп споживачів, щоб стабілізувати фінансовий стан підприємства та забезпечити безперебійне надання послуг з водопостачання і водовідведення та не допустити банкрутства підприємства», — йде мова в обгрунтуванні тарифу.

Нагадаємо, що на початку лютого на сайті міськради з’явилася інформація про підняття тарифу на воду, згідно якого кубометр води коштуватиме майже 57 гривень.

Після цього голова Снігурівської райдержадміністрації заявила, що оприлюднивши на сайті міськради новий тариф на водопостачання та водовідведеня без обґрунтовання підняття ціни, КП «Снігурівський комунальник» та відповідальні особи міської ради порушили закон.

Крім того, партія «Наш край» виступила з вимогою не підвищувати тариф на водопостачання і водовідведення у Снігурівці. Депутат облради Андрій Закусілов, звертаючись до представників міської влади, зауважив, що тариф потрібно обов’язково обгрунтувати та надати пояснення депутатам.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top