Новости 18 марта 2019

Митрополит Питирим заборонив служіння священика зі Снігурівщини, який перейшов до Православної церкви України

Митрополит Миколаївський і Очаківський Питирим заборонив протоієрею Василю Борисевич священнослужіння і звільнив від послуху настоятеля парафій в селі Василівка Снігурівського району. Про це йдеться в його указі на сайті Миколаївської єпархії УПЦ Московського патріархату.

«Згідно Указу митрополита Миколаївського і Очаківського Питирима від 17.03.2019 протоієрей Василь Борисевич заборонений у священнослужінні. «Визначенням Нашим від 17 березня 2019 року, на підставі 39 правила святих Апостолів, за ухилення в розкол, грубе порушення присяги священнослужителя, Ви забороняєтесь у священнослужінні без права причастя Святих Христових Таїн до принесення церковного покаяння». Іншим указом від 17.03.2019 Правлячий Архієрей звільнив протоієрея В. Борисевича від послуху настоятеля парафій у с. Василівка і с. Тамарине Снігурівського району», — йдеться на сайті єпархії.

Також правлячий Архієрей звільнив протоієрея Василя Борисевич від послуху настоятеля парафій в селі Василівка та селі Тамарине Снігурівського району.

Раніше повідомлялося, що в селі Василівка місцеві мешканці провели збори релігійної громади й ухвалили рішення про перехід із церкви Московського патріархату до єдиної Православної Церкви України. Рішення громади підтримав і настоятель храму Різдва Христового отець Василь.

Також журналіст Олексій Лютіков повідомляв, що група молодиків готувалася завадити переходу церкви Московського патріархату до Православної церкви України.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top