Новости 28 марта 2019

У Снігурівці кандидат в президенти Тимошенко розкритикувала своїх опонентів та закликала народжувати більше дітей [ФОТОРЕПОРТАЖ]

У четвер, 28 березня, у Снігурівку приїхала кандидат в президенти Юлія Тимошенко. Політик виступила на сцені біля центральної площі, окрім кандидата снігурівчан декількома піснями розважив народний артист України Олександр Пономарьов. Про це повідомляє кореспондент видання Снігурівка.ІНФО.

Зауважимо, що зустріч Тимошенко зі снігурівчанами охороняла велика кількість співробітників поліції. Окрім правоохоронців на площі було помітно значну кількість приватної охорони політика.

Під час промови Тимошенко критикувала реформи, зокрема медичну і пенсійну. При цьому називала чинного президента і влади «вони», а про себе і народ говорила нібито спільно: «ми з вами», «перед нами стоїть завдання», «як нам захистити себе».

Кандидат в президенти говорила про свою програму, обіцяла, що український газ знову буде йти людям і в бюджетну сферу, тариф знизиться.

Наприкінці промови ведучий вийшов на сцену і повторив «заготовку», яка лунала за день до цього, у Миколаєві. Так, коли ведучий поцікавився, чи є серед присутніх молодь, Тимошенко почала агітувати всіх народжувати більше дітей і обіцяла одноразові великі виплати «з перших днів роботи президента»: при народженні першої дитини — 50 тисяч гривень, другої — 100 тисяч, четвертого і більш — 150 тисяч гривень, щоб боротися з демографічною кризою.

У Снігурівку разом з Тимошенко приїхали співробітники обласного штабу «Батьківщини». Також на агітаційному заході були присутні депутат облради Іван Кухта у компанії з районним депутатом Олегом Нартовим.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top