Новости 09 апреля 2019

Спорт, водопостачання, освітлення: Снігурівщина готується до конкурсу міні-грантів

Снігурівська районна державна адміністрація готується до конкурсу міні-грантів, а Широківська ОТГ – до написання Стратегії розвиту. Про це повідомив голова Миколаївського ЦРМС Валентин Бойко.

Експерти Миколаївського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», активно взаємодію з громадами, надаючи інформаційно-консультаційну допомогу в роботі.

Під час робочої поїздки до Снігурівської районної державної адміністрації радник з регіонального розвитку Микола Дурман разом з першим заступником голови РДА Сергієм Верловицьким обговорили проекти, що направляються від установ, організацій та органів місцевого самоврядування району на конкурс міні-проектів Миколаївської області.

«Дуже важливо правильно заповнити проектну заявку, чітко сформулювати цілі та поставлену мету. Якщо виважено та поетапно зробити всі кроки, то можна залучити додаткові кошти на розвиткові проекти. Сьогодні серед головних пріоритетів — спорт, водопостачання, освітлення» — коментує радник з регіонального розвитку Микола Дурман.

Під час візиту до Широківської ОТГ експерт спільно з головою громади Сергієм Пересунько розглянули можливості співпраці у другому півріччі щодо підготовки Стратегії розвитку та перспективи організації ЦНАП. Також серед головних питань в ОТГ – залучення коштів задля запровадження енергозберігаючих технологій в соціальній сфері громади.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top