Новости 11 апреля 2019

«Хочеться спитати у мера: ми що, не люди?» — у мережі з’явилася реакція жителів Снігурівки на новий тариф на воду

Як відомо, 9 квітня на засіданні виконавчого комітету Снігурівської міської ради було прийнято рішення про коригування тарифу на водопостачання та водовідведення, згідно якого ціна на воду підвищиться до 46 гривень за кубометр. Мешканці міста вкрай негативно сприйняли таке рішення і написали свої думки у мережі. Про це повідомляє Снігурівка.ІНФО.

Зазначимо, що при прийнятті рішення про підняття тарифу була порушена процедура затвердження тарифу – керівництвом мерії та КП не проводилось опрацювання питання з депутатами, головами постійних комісій, не була надана обґрунтована калькуляція тарифу, не проведено експертизу якості води.

Та окрім нової ціни снігурівчан бентежить якість води.

«Та вже не йде мова про «пити»…. вона навіть для технічних цілей непридатна!!! попрати неможливо! помитись гидко!» — пише Марина Кондратьєва.

Коротко описав таке рішення міської влади Ярослав Софієнко.

«Їба**ті», — прокоментував чоловік.

Ірина Салабутіна зазначила, що у Миколаєві люди також були обурені підвищенням тарифу, але підкреслила, що в обласному центрі вода набагато краще, ніж у Снігурівці.

«Тариф на воду в Николаеве… Люди были возмущены! Так у них вода хоть более менее нормальная! А мы уже два года платим по 35 грн не понятно за какую жижу из крана… Хочется спросить у мэра — мы что, не люди? Или у нас зарплаты больше, чем в городе, чтоб ставить такой тариф на воду?» — зазначає жінка.

Ще один снігурівчанин порівняв воду у місті з отрутою.

«С народом хоть кто-то консультируется, вода просто яд и за него нужно еще и платить, зашибись» — написав Сергій Ганжа.

Нагадаємо, голова Миколаївської обласної організації партії «Наш край» Юрій Кормишкін повідомив, що політичною силою ініційовано питання подання адміністративного позиву про визнання неправомірним рішення виконкому Снігурівської міськради, прийнятого за ініціативою КП «Снігурівський комунальник» щодо підвищення вартості тарифу на водопостачання та водовідведення до 46 гривень.

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top