Без рубрики 19 апреля 2019

Нардеп Бриченко змінив політичні погляди – тепер він за Зеленського

Народний депутат України від партії «Народний фронт» Ігор Бриченко публічно підтримав кандидата у президенти Володимира Зеленського. Свою думку щодо обох кандидатів депутат написав у мережі Facebook.

Бриченко розкритикував діючого президента за корупцію та «кумовство» у владі.

«Глибоко в душі, я відчуваю, що Майдан пройшов недарма. Але прийшлося пережити ще п’ять тяжких років брехні та самозбагачування наших чиновників. Результати І туру, це вирок Порошенку П.О., та його близькому оточенню (кумам, сватам і т.ін.). Це оцінка всій політичній еліті, яка за роки незалежності не змогла розірвати «пуповину» з корупцією, а навпаки, удосконалювала та очолювала цього «монстра» всі 28 років. А Порошенко П.О. завжди був активним учасником цього процесу, особливо на фоні війни (свинарчуки й не тільки)», — пише Бриченко.

Також він закликав підставити плече Зеленському після проведення президентських виборів.

«Як істині патріоти неньки України, ми повинні підставити плече майбутньому новому президентові. Заради нашої молоді, заради наших дітей та онуків. І таким чином віддати шану всім загиблим та закатованим за час боротьби за незалежність нашої Держави», — додав нардеп.

Нагадаємо, що у 2012 році Бриченко обирався до Верховної Ради від партії ВО «Батьківщина». Через 2 роки змінив партію та пройшов до парламенту від «Народного фронту».

Громадський рух ЧЕСНО раніше писав, що рейтинг «Народного фронту»» ледь сягає 1%. За таких показників партія навряд потрапить до Верховної Ради наступного скликання. Відтак охочим стати нардепом потрібно шукати альтернативні шляхи.

1 Комментарий

  1. Аноним

    20.04.2019 at 19:28

    крысы бегут за зеленью.на передовую тебя,сука

Оставить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован.

Самое читаемое

To Top